Зловмисник, який захопив поліцейського у заручники в Полтаві, має військовий вишкіл та навички виживання в екстремальних умовах.

Про це повідомив відділ комунікації Національної поліції у Полтавській області.

Провоохоронці розшукують чоловіка вже п’яту добу. Поліція сформувала його психолого-криміналістичний портрет на основі даних, отриманих з різних джерел, і аналізу дій та мотивації зловмисника

Зазначається, що роботу поліцейських та нацгвардійців ускладнюють персональні навички розшукуваного, а також специфіка природного ландшафту Миргородського району. Також відомо, що чоловік має проблеми із психічним здоров’ям на фоні вживання наркотичних засобів.  

У відомстві закликали громадян бути вкрай обережними й уникати контактів з незнайомими особами, а за найменшої підозри – телефонувати до поліції.

Як повідомлялося, під час затримання 32-річний чоловік погрожував підірвати гранату й схопив копа. Після перемовин погодився обміняти заручника на полковника поліції Віталія Шияна. Нападником виявився місцевий житель. Він уже мав проблеми із законом через грабежі та наркотики. Зловмисник утік на авто, утримуючи заручника. Через кілька годин полковника поліції він відпустив, кинув автомобіль, а сам втік до лісопосадки.