Головні новини України
Подобається

“Платити за доступ, або надавати свої персональні дані та…”: В соціальній мережі Facebook плануються великі зміни. Дізнайтесь, як тепер буде відбуватись доступ до ресурсу

08/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Платити за доступ, або надавати свої персональні дані та…”: В соціальній мережі Facebook плануються великі зміни. Дізнайтесь, як тепер буде відбуватись доступ до ресурсу

Facebook проходить маркетингове дослідження готовності користувачів платити за доступ до соцмережі без реклами і поліпшення конфіденційності, передає Корупція.Інфо.

Рішення було прийнято після скандалу з витоком персональних даних, повідомляє Bloomberg.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України

Планується запропонувати користувачам вибір. Перший варіант щомісяця платити за доступ до соцмережі і при цьому не бачити рекламу. Другий – Facebook буде доступний безкоштовно, але соцмережа буде показувати оголошення і збирати більше даних про людину.

Зараз рано говорити про те, чи дійсно Facebook запустить платну версію. Схоже дослідження проводилося раніше, але воно було спрямоване на вивчення способів збільшення аудиторії. Тепер мова йде про те, щоб запропонувати вибір тим людям, які приділяють особливу увагу обробці та використанню персональних даних.

Можливо, що після впливу на вибори в США і численних скандалів користувачі змінять свою думку щодо платного доступу, і функція здасться маркетологам Facebook затребуваною. Рішення буде залежати від готовності користувачів платити за відключення реклами і більш делікатну роботу з їхніми особистими даними.

Марк Цукерберг поки не коментує цю ситуацію, але раніше він заявляв, що у Facebook завжди буде можливість доступу без грошей.