Нардеп Мустафа Найєм зізнався, що після того, як його побили і він написав заяву в поліцію, йому приходять угорзи на пошту з вимогою відмовитися від розслідування, передає Корупція.Інфо.

Про це чоловік поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. За словами політика, електронна пошта вже повністю завалена повідомленнями від різних організацій, активістів і просто невідомих людей з проханнями і погрозами. Його хочуть змусити забрати свою заяву про побиття. Нагадаємо, що чоловік подав її тиждень тому після того, як в центрі Києва у нього стався конфлікт з кількома молодими хлопцями чеченської і азербайджанської національності, яким він відмовився поступитися дорогу на автомобілі. Після цього молоді люди накинулися на Найєма і завдали кілька важких каліцтв. Виявилося, що кілька з цих хлопців були дітьми впливових батьків-мільйонерів.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України"Протягом п'яти останніх днів на мою офіційну електронну пошту від імені різних організацій регулярно приходять листи з вимогою вгамуватися, забрати заяву і т.п. У будь-якому випадку, лякати безглуздо, з нервами у мене все в порядку. Всі листи і матеріали ми передаємо слідству ", – зазначив Найєм.

За словами Найєма він попросив суд надати йому охорону.

Також політик додав, що в справі вже поміняли кілька прокурорів, так як ті були пов'язані з підозрюваними.

"Втім, є у нас і невелика" перемога ". Завдяки нашій з вами пильності вдалося запобігти стовідсотковий слив кримінального провадження. Ще в перший день, коли ми отримали витяг з реєстру досудових виробництв, виявилося, що ряд прокурорів Шевченківського району складаються в тісному дружньому зв'язку зі збіглим підозрюваним. Один є родичем їх партнера по бізнесу, а другий – уже після того, як отримав на руки нашу справу, – зустрічався з родичами втікача ", – пояснив нардеп.‡агрузка...