Про це він написав у Facebook і виклав фото.

"Жінка, яка має ну дуже поважний статус, перед яким іноді тремтять навіть великі пани-начальники, відкрита й проста в спілкуванні, хоча питання на нашій зустрічі обговорювалися дуже серйозні", – поділився враженнями він, передає Корупція.Інфо


Москаль розповів, що покатав Йованович на унікальному ретро-ліфті патерностер.

"Це єдиний в Україні діючий ліфт такого типу – одна кабінка без дверей рухається безперервно вгору, а друга вниз. Такі ліфти колись були поширені в старій Європі й Англії, зате в США вони майже невідомі, тому катання для пані посла було й цікавим, і екстремальним. Це ж треба встигнути вчасно застрибнути в кабінку, а потім вистрибнути – таке не кожен великий начальник зможе.

Після патерностера були ужгородські сакури й писанкові дерева на площі перед ОДА. Екскурсія, ліфт і сакури не передбачалися протоколом, але іноді цікаво й корисно виходити за рамки.

І один комплімент американській дипломатії – судячи з того, які серйозні питання ставить Марі Йованович, розбирається в ситуації на Закарпатті вона краще за деяких наших панів-міністрів", – написав Москаль.

Популярне: “Уже 10 днів я в хронічному…”: Юлія Тимошенко звинуватила владу у навмисному цькуванні

Геннадій Москаль працює головою облдержадміністрації на Закарпатті з липня 2015 року. До цього очолював Луганську військово-цивільну адміністрацію.