ffff

Підлітки з Мельбурна, які прославились «терористичними відео», представили новий ролик. На ньому вони в черговий раз лякали людей.

Про це повідомляє Daily Mail., передає Корупція.Інфо.

Брати Жалал з Мельбурна, які раніше були арештовані за «порушення громадського порядку» через зйомку веселих, на їх думку, відео, продовжили свою «творчу» діяльність. Брати прославились відеороликами, де вони, переодягнені в терористів, підкидають так звану бомбу людям в різних громадських місцях. Нині вони випустили чергове відео.

З нового відео видно, як переодягнений у все біле хлопець очікує біля ліфта моменту, щоб підкинути в нього сумку, яка імітує вибухівку. Так, коли двері ліфта відчиняються, він кидає до людей так звану бомбу і тікає. Після цього перелякані люди теж біжать, рятуючись від ймовірної загрози.

У лютому, трьох молодих людей з Мельбурна – 20-річного Макса та його 18-річного брата Армана спільно з 16-річним спільником звинуватили у порушенні громадського порядку. Так, їх заарештували за відео, де вони начебто стріляють в маленьку дівчинку з АК-47. Минулої п’ятниці жартівників звільнили під заставу, після чого вони продовжили знімати заборонені для них відео.