Колишня заступник міністра інфраструктури України, героїня секс-скандалу Олександра Клітіна зняла нове відеозвернення, в якому оголосила, що всі її численні появи в ЗМІ – соціальний експеримент, в ході якого вона вирішила уявити, що вона інопланетянка.

Відповідне відео Клітіна оприлюднила в YouTube.

“Ви знаєте, в цей раз я буду розмовляти російською. Я знаю, що ця історія важлива і для росіян. Знаю, що я вже там теж стала зіркою, тому хочу розповісти трохи про свою історію. Ви знаєте, я вирішила зробити соціальний експеримент : уявити, що я інопланетянин, і спробувати контактувати з нашими українськими ЗМІ. Скажу, що мені просто нема чого втрачати. ​​мене звільнили з Міністерства інфраструктури, тому що я намагалася боротися з корупцією. Мене так облили брудом, що я півроку не могла знайти роботу, а коли знайшла – була змушена це приховувати “, – сказала Клітін.

За її словами, її експеримент полягав в тому, що вона просто була пов’язана з різними ЗМІ і намагалася налагодити з ними контакт.

“Уявити, що я інопланетянин, було досить просто. Я не дивлюся телевізор, тому що мене не влаштовує те низькопробне шоу, яке нам там показують. Я хочу мати свою особисту думку, грунтуючись на своїх висновках. Я не знаю, не ці ЗМІ, ні журналістів. у мене немає ніяких прес-секретарів. Я просто приходила і намагалася з ними контактувати. Так що я хочу сказати – які у мене висновки. я не розумію, як інопланетянин, чому людям цікаво дивитися на те, як вони принижують один одного . Чому вони не обговорюють проблеми екології, наприклад. Чому вони не звертають увагу на те, що по суті знищують своє середовище проживання і від цього гинуть, як мухи, від раку “, – додала екс-заступник міністра.

Крім того, вона згадала і іншу важливу, на її погляд, проблему, пов’язану з політикою.

“А політичні повії. Я знаю, що в Росії теж повно політичних повій! Он, не дарма така кличка вашого лідера головного. Я не буду відповідати тим же. У мене є пару коментарів важливих, на мій погляд, які я розміщу на сторінці в Facebook або в Instagram “, – заявила Олександра Клітіна.