ахметов

Менеджери підприємств Ахметова в Луганській області активно закликають місцевих жителів вступати в ряди так званої «армії Новоросії». В області з'явилися біл-борди з відповідною агітацією, а активісти «ДНР-ЛНР» виступають із закликами на проммайданчиках міста і на самих шахтах. Однак шахтарі вже оцінили всі «принади» обіцяного «руського миру» і не хочуть підкорятися «ахметовським рупорам Путіна».

Про це пише у соцмережі відомий луганський блогер Олена Степова, новину передає Корупція.Інфо

Блогер повідомляє, що в Луганській області з'явилися біл-борди з агітацією, де «великим шрифтом вказані ціни доблесті і служби» в українських гривнях. Так, майбутнім солдатам обіцяна оплата «від 8000 грн., сержантському складу від 15 000 грн., офіцерському від 20 000 грн».

«Судячи з агресії, з якою проводиться агітація в ряди новороської армії, шахтарі так і не стали новороською армадою. Навпаки, за повідомленням самих працівників вугільної промисловості, шахтарі активно фіксують факти агітації на шахтах, виступи менеджерів підприємств Ахметова, розташування військових частин на проммайданчиках міста», – пише Степова.

Колишні працівники підприємств, які нині служать на благо «молодій» терористичній республіці, стали приїжджати на ранкові наради в шахти з агітацією про «вступ до лав армії Новоросії».

«Так, на шахті ім. Я. М. Свердлова виступаючий «агітатор» з автоматом закликав добровільно вступити в армію «захисників вітчизни», мотивуючи Наказом Головнокомандувача Плотніцького про загальну мобілізацію. «У нас не вистачає сил для взяття Києва, а ви тут прохлаждаєтесь, – звернувся до шахтарів виступаючий,- ми ведемо визвольні бої за Харків, Одесу, Київ, Дніпропетровськ і Маріуполь. Наші війська готові до масштабного наступу і чекають масовану підтримку союзників, а ви-гордість Донбасу, годувальниці вітчизни, ховаєтеся за бабині спідниці,- підсумував виступаючий»», – цитує заклики сепаратистів блогер.

Однак луганські шахтарі не поспішають ставати черговим «гарматним м'ясом» на догоду ставленикам Кремля, а працівників підприємств, які ратують за «неотдадимшахтыринаталеонидовичахунте» стали називати «ахметвата».

«Шахтарі відкрито співають Гімн України (в автобусі і нарядних, витрачають гроші на жовто-блакитну фарбу, яка привозиться з Гуково, і періодично проводять акцію «Одягни місто в кольори Батьківщини», підсвічуючи зупинки міста в українські два кольори», – зазначає Степова.