Поліція встановлює обставини та причини скоєння самогубства дев'ятирічною дитиною. Сьогодні, 23 вересня о 15:18 поліцейським надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Новоодеського району малолітня дитина покінчила життя самогубством, передає Корупція.Інфо

Популярне: Неочікуваний поворот! Союз Тимошенко з Аваковим. Страшний сон Порошенка збувся?

Як з'ясувалося, мати, працюючи по господарству, попросила свого 9-річного сина, щоб той їй допоміг і прибрав у своїй кімнаті, проте хлопчик відповів відмовою і пішов далі грати.

Через деякий час до кімнати, в якій знаходився хлопчик, зайшов його 8-річний брат і побачив, що той стоїть на колінах з канатом на шиї, який прив'язаний до «шведської стінки». Про побачене молодший син повідомив матері, відразу перерізала канат і викликала фельдшера, проте врятувати хлопчика не вдалося.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 115 п. 2 КК України «Умисне вбивство», як вимагає процедура в разі подій зі смертельними наслідками.

Тіло померлого хлопчика направлено на судово-медичну експертизу. Правоохоронці з'ясовують обставини, при яких відбулася подія.

За словами сусідів, сім'я є благополучною, виховувала двох дітей.