Черкаський осередок партії «Батьківщина» влаштував концерт в національний день жалоби через авіакатастрофу АН-26 під Чугуєвом.

Про це 26 вересня повідомив депутат Черкаської міськради, голова фракції «Партії вільних демократів» Олександр Згіблов на своїй сторінці в Facebook.

«По тілах до міської ради. Схоже, що черкаська «Батьківщина» і її обласний лідер Юрій Тренкін хочуть потрапити у владу по тілах наших загиблих хлопців », – написав Згіблов.

Він зазначив, що в день жалоби скасував дві зустрічі і ще одну переніс. За словами депутата, його родичі з Чугуєва особисто знали людей, які загинули в авіакатастрофі і буквально в четвер з ними розмовляли. Він висловив обурення з приводу того, що поки тіла загиблих «дістають по шматочках з-під фюзеляжу, в Черкасах їдять шашлики і святкують».

«Траур. Загинули 26 хлопців. А на «Митниці» Юра Тренкін і Партія «Батьківщина» влаштували свято: сцена, концерт, солодка вата, шашличок … »- зазначив Згіблов.

Він підкреслив, що йому соромно, огидно і страшно за майбутнє. Депутат додав, що йому шкода, що відповідальність за такий вчинок буде тільки моральна.

У коментарях багато підтримали депутата. Один з користувачів написав, що коли проїжджав повз «свято», не повірив своїм очам.

«І це не дивлячись на те, що я ще вранці звертався з вимогою до них скасувати концерт. Цинічні виродки », – написав представник черкаської« Європейської солідарності »Сергій Рубан.

Депутат черкаської міськради Сергій Воронов відзначив, що в понеділок буде вимагати пояснень від міської дитячої школи мистецтв про те, чому дитячі колективи виступали на політичному заході.

А тим часом, коли соратники леді Ю розважалися, Юлія Володимирівна висловлювала співчуття у зв’язку з трагедією на Харківщині.

“На Харківщині розбився літак з нашими військовими …

Невимовний біль за хлопців … батьків, які втратили дітей … за сім’ї, які залишилися без чоловіків …

Упокой, Господи, душі загиблих. Молюся за здоров’я тих, хто вижив “, – написала Тимошенко у себе в Фейсбуці.

Погодьтеся, цинізм найвищого рівня.