Лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський заявив, що Україна повинна повернути тимчасово окуповані Донбас і Крим тільки силовим шляхом.

На його думку, іншого варіанту звільнення цих територій просто не існує. Про це відомий націоналіст заявив в ефірі телеканалу "Магнолія-ТВ"

"Повертати військовим шляхом — це процедура не дуже смачна для тих людей, які там на окупованих територіях. Це означає, що міста і села будуть зруйновані, що там будуть вестися бої. Будуть вестися далі ще. У Донецьку у нас зараз не ведуться бої, а будуть вестися вуличні бої в Донецьку. Це означає, буде зруйнована якась частина Донецька. Будуть вестися бої в Луганську, буде зруйнована якась частина Луганська, Шахтарська, значна частина Горлівки. Тому що ми будемо їх відвойовувати. Ми будемо відвойовувати Крим. Це означає, що постраждає Сімферополь, Севастополь і багато інших міст", — сказав Корчинський.

Він підкреслив, що всі розмови про те, що території, які захопила Росія, можна повернути будь-яким іншим способом, є обманом. Оскільки альтернативи військовому шляху немає. На підтвердження своїх слів лідер "Братства" додав, що частина Донбасу була звільнена у 2014 році саме завдяки силовому зачищенню.Окрім цього Корчинський заявив, що Україна остаточно переможе тоді, коли зруйнує Росію, а не тільки поверне свої окуповані території.

За його словами, країна має готуватися до такого рішучого кроку, оскільки можливості для нього можуть виникнути будь-якої миті.

"Зрозуміло, що зараз ми боїмося повномасштабної війни з Росією. Бо наш народ слабкий і тому що у нас багато людей кажуть, що не треба. Але, по-перше, буде час, коли нація встане на ноги і буде здатна виставити не кілька тисяч добровольців, а кілька мільйонів. І, по-друге, все тече і все змінюється. Сьогодні Росія все ще сильна. а завтра вона буде слабка", — сказав Корчинський.

Він наголосив, що тільки у ХХ столітті країна-агресор пережила п'ять періодів, під час яких була на межі розпаду: 1905, 1917, 1941, 1991 і 1993 роки. На додаток до цього її могутність підкошували і дрібніші кризи. Все це разом позбавляло Росію можливості вести зовнішню політику і контролювати свої території, наголошує лідер "Братства".

"Значить, ця структура нестабільна. Там час від часу відбуваються якісь кризи. Коли ми дочекаємося наступної кризи, я не знаю коли вона буде — може бути завтра, може бути через п'ять років, коли б вона не була, ми повинні будемо вдарити. І цієї миті ми повинні бути в мобілізації і в готовності", — вважає Корчинський.‡агрузка...