Російські окупанти втратили у боях за Бахмут Донецької області у п’ять разів більше солдатів, ніж українські захисники.

Про це повідомило CNN із посиланням на військового чиновника НАТО, ознайомленого з даними розвідки Північноатлантичного альянсу

За оцінками розвідки НАТО, на кожного українського солдата, який загинув, захищаючи Бахмут, російські війська втратили щонайменше п’ятьох.

Чиновник наголосив, що співвідношення п’ять до одного – обґрунтована оцінка, яка базується на даних розвідки. Він додав, що Україна також зазнає значних втрат, захищаючи місто. 

Своєю чергою заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону новин звернула увагу на те що військовослужбовці армії РФ змушені замінювати найманців ПВК “Вагнер” на Бахмутському напрямку, бо більшість підрозділів ПВК була знищена Збройними силами України.

Інформацію про часткову заміну підрозділів ПВК “Вагнер” на регулярні російські війська Маляр прокоментувала наступним чином: “Росіяни змушені робити цю заміну (вагнерівців на Бахмутському напрямку – ред.), бо більшість підрозділів Вагнеру була знищена нашими Збройними силами. Вони змушені зараз це робити”.

Вона також повідомила, що регулярні російські війська демотивовані, на відміну від вагнерівців, які є найманцями та вмотивовані оплатою.

Маляр наголосила, що ситуація у Бахмуті “напружена і складна”. Ворог переважає чисельно, однак втрати окупантів, за її словами, зназно вищі, ніж у українських захисників.