Голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія впевнений, що проблем з ухваленням закону про олігархів у першому читанні не буде. Про це Арахамія розповів на брифінгу 30 червня, який транслювала “Слуга народу” у Facebook.

Він додав, що стосовно ухвалення законопроєкту про олігархів в першому читанні у нього немає питань, проте між першим і другим читанням законопроєкту “можуть бути внесені зміни”.

“Законопроєкт був вимогою однієї людини – президента України. У кожного олігарха є ціла армія чиновників. Це народні депутати, прокурори, судді, представники в АМКУ, люди в різних арбітражах, на місцевому рівні. У місцевих радах. Коли з ними граєшся за їхніми правилами, то завжди програєш. Тому що вони це роблять роками, а ви тільки прийшли. Це заздалегідь буде програшна битва. А якщо ви йдете несиметричним шляхом, то у вас з’являються шанси. Я не кажу, що це буде 100% перемога, але є шанси”, – заявив він.

Арахамія вважає правильним те, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) отримає повноваження визначати олігархів і виробляти відповідні дії.

“Ніхто зараз не знає порядку денного РНБО, як і коли вони спрацюють. Це єдиний державний орган, де немає витоків. Так склалося. По-перше, це колективний орган, за рахунок цього він буде приймати правильні рішення. Це круто”, – додав Арахамія.