Нардеп від “Слуги народу” Юрій Камельчук, який раніше називав коронавірус вигадкою, обраний спікером з теми “COVID паспорти та сертифікати” від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ.

Про це Камельчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні у Страсбурзі мене обрали спікером по тематиці Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ.

Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та можливостями бізнесу, особливо відпочинкового, що актуально особливо влітку”, – написав Камельчук.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Камельчук заявив, що не довіряє жодній вакцині та назвав коронавірус вигадкою. «Абсолютно серйозно заявляю, що не довіряю жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19», — сказав депутат.

Згодом в інтерв’ю «Мокрик По Живому» на hromadske парламентар запевнив, що від своїх слів про вигаданість хвороби не відмовляється.

Крім того, він заявив, що в оману нас вводить Всесвітня організація охорони здоров’я, а також не зміг прокоментувати, чому у жовтні 2020 року смертність в Україні становила 2 тисячі людей, а у жовтні 2019-го — 1,5 тисячі, тобто набагато менше.

До слова, колишній народний депутат Борислав Береза прокоментував цю новину на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Ну, тепер я бачив усе. Це якийсь когнітивний дисонанс, замішаний на феєричному лицемірстві. Людина, яка вважає COVID-19 фікцією та не визнає жодної вакцини, радіє тому, що вона буде спікером із теми COVID-паспортів і COVID-сертифікатів.

І коли спливе ця передісторія, то на нашу делегацію дивитимуться як на лицемірів. Розумієте? Це навіть не смішно. Хоча для монопотолочі це норм. Від них можна чекати лекцій від насильника Іванісова з теми боротьби зі зґвалтуваннями або від антисеміта як спікера з теми боротьби з антисемітизмом.

Так, “слуги” змогли в ПАРЄ показати, що їм начхати на всіх, окрім себе. Трускавецький Rixos відразу відчувається”, – написав екснардеп.