Другий президент України Леонід Кучма вважає, що після найближчих виборів президента буде багато незадоволених чесністю виборчої кампанії і можуть організувати протести.

Про це він заявив після брифінгу трьох перших президентів України в Києві.

На питання, чи використовувалися технічні кандидати під час виборів, коли він балотувався в президенти, Кучма відповів: «Та про що Ви говорите? Ми тоді не розуміли, що таке «технічний кандидат». Я вважаю, що ті вибори були чесними! ».

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Я перший раз пішов на президентські вибори – і у мене взагалі нічого не було: одна машина на весь штаб, так би мовити. Одна – і та дісталася мені як колишньому прем'єр-міністру. А так – Господи! .. », – зазначив Кучма.

«Сьогодні настільки велика різниця у виборчих кампаніях, люди дійсно не вірять, що кампанія може бути чесною. Тим більше, що ми даємо такі яскраві приклади, ми до цього навіть не прагнемо », – додав він.

«Будь-які вибори, які зараз пройдуть, – обов'язково політичні сили будуть кричати, що« підтасовка »,« нечесні »і так далі. Будуть робити спробу ще, не доведи Господь, робити якийсь черговий Майдан », – припустив колишній президент.