Корінна москвичка поділилася своїми враженнями після поїздки до Львова

Текст росіянки опублікований в соцмережі і рекомендований для прочитання, особливо, жителям РФ, передає Корупція.Інфо. з посиланням на perelaznews.

«Я літня людина радянської формації, пенсіонерка, корінна москвичка. Я тільки сьогодні приїхала зі Львова. Була в Києві. З 30 квітня по 4 травня. З 4 по 10-е у Львові. Це – НАРОД! Львів'яни запрошують всіх, люди пропонують оплатити проїзд до Львова. Приїжджайте! Подивіться! Це – слова очевидця. По Львову можна гуляти навіть вночі. У Києві по дорозі на Лису гору я послизнулася і впала в бруд – люди тут же кинулися з вологими серветками і пакетами в руках піднімати мене, відтирати джинси.

У Львові повно туристів. Бачила італійців. У хостелі жив американець. Турки, поляки, австрійці – це ті з ким я розмовляла особисто. Приїжджають по роботі, приїжджають як турісти.В книжкових магазинах книги російською мовою. З усіма львів'янами я розмовляла виключно російською мовою. Кожен говорить, якщо питаєш як пройти: «ви бачили де-небудь бандерівців? Розкажіть всім в Росії, нехай приїжджають, подивляться, як ми живемо ».

Я закликаю вас всіх: включите мізки, роззуйте очі! Соромно бути дебілами! На дворі вже III тисячоліття, а ви все ще шукаєте ворогів! Досить жерти все, що вам втюхують! Люди люблять свою країну, своє місто. Сусід допомагає сусідові. Львову 758 років, і в ньому намагаються зберегти історію до дрібниць, і центр міста недоторканний. А ви подивіться на Москву! На центр Ярославля, Новгорода, Твері, Рязані, Володимира! Особливо Москви – крім Кремля і метро туристам показувати нема чого. Ви що, не подобаються своє місто? Мені соромно за вас. Хочете ще територій? Ви спочатку у себе наведіть порядок, потім чужі території Грабала.

У Києві все бездомні собаки стерлізіовани і чипованих за міжнародною програмою, а в Москві вони просто знищені. У Львові я бачила о пів на другу ночі, як 5-річна дівчинка їде на самокаті, відірвавшись далеко від батьків. Навіщо ви слухаєте наші канали? Скільки можна жувати одну і ту ж жуйку?

Мене питали: «Дамочка! Як же ви приїхали? Як ви не боялися? »А я відповідала:« Я що, дура, чи що? »Там я себе відчула людиною. Міліцію я побачила вперше 9 травня в кількості 4 чоловік, хоча хостел де ми жили був поруч з ГУВС. Люди самі стежать за порядком. Люди все місцеві, вони люблять своє місто своє місто і свою країну, вони справжні патріоти. Незалежність України – ось національна ідея. А у нас все шукають національну ідею, не можуть знайти. Носяться з Великою Вітчизняною, як з писаною торбою, як ніби вона скінчилася вчора. А для наших дітей, тим більше онуків, вона вже як війна 1812 року. У них не воювали навіть діди, тільки прадіди. Мене нудить від вічного пафосу. Після історії з питанням «Дождя» по школах дали патріотичну рознарядку перед 23 лютого написати про воювали дідів. І я допомогла своєму синові 7-класснику написати про моїх родичів Кожуханцевих, які пішли в ополчення і загинули під Вязьмою.

За розповідями тих, хто вижив там була одна гвинтівка на трьох, і німецькі танки просто застрявали в купах трупів. «Так герої вони чи жертви?» – Поставила я питання. Мені 58 років. Скільки можна слухати цю жуйку? Ви хочете війни з Україною? Ви не награлися в дитинстві в козаки-розбійники? Ви не пам'ятаєте 1968 рік? Ви забули про Афганістан? Ви забули дві чеченські війни? Вам давно не надсилали в пакетах голови з геніталіями ваших синів?

Що ж у вас пам'ять така, бл * ді, коротка? Ніякої Путін своїх синів не пошле, пошлють ваших синів. Вам що, тільки особисте горе вставляє мізки? Подивіться навколо!

Направте всі свої сили проти справжнього ворога – нашої прогнилої, що прокралася, изолгаться поганою влади! Об'єднуйтеся, як зуміли це зробити українці на Майдані! Вони подали нам приклад. І нарешті, найголовніше: видавіть з себе по краплині Путіна! »