Наші статті
Подобається

Мовчазний протест у Росії

02/11/2014     Автор: Яна Романська
Мовчазний протест у Росії

Протест дозволяє висловити свій погляд, донести його до людей навколо. Крім того, він може допомогти сформувати найкраще пояснення, адже, як кажуть, саме у суперечці пізнається правда.

Українці це доводили на своїй шкурі всю минулу зиму, осінь, весну, потім, літом, емоції підігрілись, і протест вийшов в іншу паралель. Протест з гучними закликами, криками, масовістю, з символікою, нікого не залишає осторонь. Особливо владу, проти якої найчастіше і роблять такі «збори». У Росії це зрозуміли, і удосконалили цю процедуру по-своєму. Протест не для всіх, це справа поганих людей, тому ми це змінимо, щоб і рука не тягнулась до цього.

Загалом влада Росії має на все свій погляд.

ЧИТАТИ: Заборони у Росії або воші поширюються через селфі

Не так давно їй не догодили Мак Дональдзи, вона вирішила і їх удосконалити.

Загалом, у РФ вже закрили 22 Мак Дональдзи, у зв’язку з плановою модернізацією. «Модернізація в цих ресторанах (йде мова про 18 закладів з 22 – ред.) триватиме кілька днів, після чого підприємства відновлять свою роботу в звичайному режимі", – йдеться в повідомленні на офіційному сайті російського представництва компанії, а у 4 з них проведуть капітальний ремонт.

Проте подала це все як завжди максимально поетично для спростування будь-якої критики.

І ця вічна зміна форматів дала своє. Акції, протести, у звичній формі змінили інші. Мовчазні. Цей перфоменс без криків та плакатів та й навіть без горючих коктейлів. Всього лиш люди робили те що і раніше. Вони знову прийшли під цей фаст фуд, чекаючи його відкриття.

Організатор – художник Міхаіл Заіканов. Містяни не вірять, що ці закриття не мають політичного підтексту.