Екс-голова адміністрації Януковича Сергій Льовочкін не є на неодноразові виклики на допит у зв'язку з розслідуванням справи про вбивство Калашникова. Ховається за депутатською недоторканністю. Така поведінка депутата від ПР – перешкода об'єктивного розслідування вбивства його ж у минулому однопартійця. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав глава МВС Арсен Аваков, передає Корупція.Інфо
 


Як зазначає міністр, МВС вже зверталася безпосередньо до голови Верховної ради з проханням забезпечити свідчення депутата, мають важливе значення для слідства по цій резонансній справі. Результат – нуль.

"Що б припинити спекуляції в необґрунтованості ініційованого МВС допиту Льовочкіна, відішлю сумніваються хоча б до просочилася у відкриту пресу інформацію від близьких до вбитого людей. В інтерв'ю, даних журналістам – йшлося про конфлікт вбитого з Льовочкіним і Клюєвим з грошового боргу. Слідство ж володіє більшою глибиною інформації, ніж журналісти. Тому і необхідно проведення допиту..
 


МВС внесло звернення в Генпрокуратуру, з пропозицією внести відповідне подання до парламенту, з метою забезпечення примусового приводу депутата С. Льовочкіна на допит в якості свідка у справі про умисне вбивство", – зазначив глава МВС.