Президент Росії Володимир Путін незабаром може розпочати нові активні бойові дії в Україні, адже йому якось треба забезпечувати свій контингент у Придністров’ї.

Таку думку в коментарі "Апострофу" висловив старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк, передає Корупція.Інфо

На його думку, Путін і бойовики не зможуть реалізувати проект "Новоросія" по захопленню нових територій України, але здатні серйозно активізувати бойові дії на Донбасі.

Думаю, що в нинішніх умовах створення нової "народної республіки" неможливе. Я більш ніж упевнений, що двох суб'єктів Путіну цілком достатньо для того, щоб просувати свої інтереси або почати новий наступ,
— вважає він.

За словами експерта, "з урахуванням загострення ситуації з Придністров'ям, в контексті того, що Росії потрібно якимось чином забезпечувати там свій контингент, активні бойові дії можуть розпочатися вже незабаром".

Створення "Новоросії" Октисюк назвав малоймовірним, оскільки у сепаратистів немає ні потенціалу, ні ресурсів для заснування подібного об'єднання.

До слова, на думку політолога Володимира Фесенка, президент Росії Володимир Путін під час телефонної розмови зі своїм колегою Бараком Обамою погрожував йому війною, якщо ситуацію в Україні не вирішать за його правилами.