Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко зателефонував директору луцького телеканалу “Аверс” Наталії Московці і зажадав, щоб вона забрала знімальну команду з приміщення Волинського обласного перинатального центру.

Про це заявила сама Наталія Московка.

На мій телефон подзвонив заступник глави Офісу Президента Кирило Тимошенко. Він в ультимативній формі вимагав, щоб я забрала знімальну групу з приміщення Волинського обласного перинатального центру, куди саме збирався навідатися президент [Володимир Зеленський]. Я говорила, що знімальна група акредитована і знаходиться там абсолютно законно, хоча на той момент вже покинула територію центру, але Кирило Тимошенко заявив, що нехай знімальна група “негайно вийде чи інакше їх виведуть під руки”. Тоді я запропонувала Кирилу Тимошенко повернути туди знімальну групу, щоб наочно продемонструвати, як він добре ставиться до журналістів. У відповідь я почула обурення і купу хамства. А в кінці він просто кинув трубку “, – сказала Наталія Московка.

За словами директора каналу, уся розмова була більше монологом з боку Кирила Тимошенко.

Раніше журналісти каналу “Аверс” поставили запитання Зеленському щодо тендерів, на які скаржиться “Волиньавтодор”. Коли Володимир Зеленський почав відповідати на питання, до нього підійшов чиновник і сказав, що це провокаційний канал.

За словами журналістів, коли знімальна група була в перинатальному центрі, до них підійшли співробітники держохорони і зажадали залишити приміщення.

“Це режимний об’єкт. На цьому об’єкті у вас немає акредитації “, – заявив співробітник держохорони. Журналісти відповіли, що акредитація є.

Також журналістів не тільки телеканалу “Аверс” не пустили до замку Любарта, де Зеленський гуляв і спілкувався з ветеранами АТО.

Журналістам пояснили, що на території замку знаходиться “особиста преса президента – прес-служба Офісу”.