великдень

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Посол Ертурул Апакан пзакликав усі сторони конфлікту забезпечити тривале припинення вогню, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу місії, передає Корупція.інфо

Так, Е.Апакан зазначив, що він глибоко стурбований долею людей, яких торкнувся цей тривалий конфлікт, особливо тих, хто втратив своїх близьких, або був змушений залишити свої оселі.

“Понад 6 тисяч людей загинули і понад мільйон втратили свої домівки від початку конфлікту”, ‐ сказав Е.Апакан.

“Переселенці, як і багато інших людей по всій країні, стикаються з невизначеністю і незахищеністю. Часто їм не вистачає їжі, притулку, доступу до медичних послуг та інших базових потреб. І тому я закликаю всі сторони відзначити ці великодні свята шляхом посилення зусиль задля забезпечення ефективного та сталого припинення вогню, яке б тривало не лише у період свят, але й у майбутньому”, — підкреслив Е.Апакан.

Як повідомлялося, за словами речника місії ОБСЄ в Україні Майкла Боцюрківа на сході Україні розгорнулась гуманітарна катастрофа.

“Я хочу звернути вашу увагу на питання гуманітарної катастрофи, яка розгортається у нас на очах на сході України. Наші спостерігачі відвідали (східні регіони — ред.) і говорили у своїх звітах про що погіршується обстановці в багатьох частинах Донецької та Луганської областей. У багатьох селах ми бачили зруйновані лікарні, немає ліків. Багато дітей, які залишилися в регіоні, вони знаходяться просто в шоковому стані, їм ніде грати, вчитися, у людей немає доступу до соціальної допомоги”, — повідомив М. Боцюрків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Бойовики активізували бойові дії проти українських силовиків у Широкіно (ВІДЕО) 

Путіну не потрібна військова перемога в Україні – Сорос

Від імені МОН в українських ВНЗ шахраї виманювали гроші на допомогу армії