Користувачі соцмереж відреагували на заяву Остапа Семерака з приводу мітингу мисливців, обурених бездіяльністю міністра. Вони звинуватили Семерака у диверсії по відношенню до української економіки і розвалі мисливського господарства, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Давайте я його доб’ю…” Те що трапилось після ДТП шокувало всю мережу. Як таких земля носить!

«Пане Остапе, досить піаритися. Це не захист природи, а піар з Вашого боку. Ви ж політолог, а так бездарно ведете свою піар-кампанію. "Громадські екологи" вас кинули, бо вони працюють тільки по замовленню, або на проектах (за бабло)»

Нагадаємо, за день до мітингу міністр закликав «журналістів і екологічну громадськість також прийти до Мінприроди», очевидно для того, щоб його підтримати. Але, як виявилось на справі, справжня екологiчна спільнота проігнорувала політолога Семерака.

У зв'язку з цим Пан Семерак обурено наголосив, що «здивований позицією багатьох екологів, які критикують на чому світ стоїть Міністерство, а коли доходить до справи, то їх не видно на таких акціях». На що отримав гідну відповідь.

«Для того, щоб екологiчна спільнота активніше включалась в процеси, повинні бути ясні цілі, шляхи вирішення та правильний каталізатор для всіх процессів! А поки за словами, стоять лиш слова…», — викарбував іншій користувач на стіні міністра.

Отож, за переконаннями користувачів не має у нас екологічного каталізатора, а є звичайнісінький політолог, який темою заборони полювання на лосів знівелюваві сміттєві проблеми Львову, поводження з небезпечними екологічними відходами, знищення лісів, варвароського добування бурштину тощо.

Пару слів про лосів. Як відомо, чимало мисливців невдоволені забороною міністра щодо полювання на лосів й находять її піар-акцією. З одного боку начебто й вірно. Особливо, коли популяцію лосів звели на нівець. В тому рахунку й за період кермаництва політолога Семерака.

Але, як рекомендують міністру інші дописувачі — проблему потрібно не забороняти, а вирішувати й наводять у приклад Фінляндію. “В Україні лосів дуже мало. Але не тому, що їх вбивають жорстокі мисливці, а тому, що Міністр екології вважає полювання середньовічним дикунством. У Фінляндії, наприклад, полювання -високоприбуткова галузь господарства. Там щороку добувається понад 30 тисч (тридцять тисяч) лосів. Дуже прикро, що замість вирішування проблеми приймаються рішення які в результаті добють тих звірів до 0».

І в довершення — щодо диверсій та розрухи. «Сотні тисяч га українських лісів передано в оренду на 49 років лозинським-шлаєбенським! Ганьба! Чого чекає мінЕкології? Соціального вибуху? Що це за огорожа лісу між с.Хотянівка-с.Н.Дубечня?» — справедливо обурюється ще один користувач.