Колишній народний депутат від партії Голос Святослав Вакарчук після відмови від депутатських повноважень поїхав на передову.

«Мар’їнка. Перша і головна лінія фронту. Ніхто не може гарантувати, що ворог не нападе. Хлопці, які тут стоять, можуть гарантувати, що ми будемо відбиватися. Тут, на передовій, після спілкування з ними, відчуваєш себе значно спокійніше, ніж в “білому шумі” з новин », – написав він у Facebook і опублікував кілька фото. На одному з них він разом з нардепами від Голосу Романом Костенком та Сергієм Рахманіним.

Костенко теж опублікував у себе в Facebook фото з передової і фото Вакарчука, який грає на гітарі. Він розповів, що разом з колегами відвідав позиції, які утримує 79 бригада ДШВ, в якій він сам колись служив.

«Поспілкувалися з бійцями і командирами! .. Ми повинні пам’ятати в кожному будинку, на робочому місці, в стінах Уряду і Верховної Ради, що наші воїни щодня захищають нас від агресора, ведучи важкі бої за незалежність нашої країни. Ну і, звичайно, були щирі слова подяки та пісні від Святослава! », – написав нардеп.

Правда українці у коментарях не оцінили вчинок Вакарчука і жорстко його розкритикували.