Екс-нардеп, а сьогодні член наглядової ради в “Укрзалізниці” Сергій Лещенко поділився у себе в телеграмі скандальною інформацією про сина Авакова.

Подаємо в оригіналі:

“Показова історія сталася цієї ночі.

Поки представники поліції полюють за легкою наживою у вигляді накладення штрафу за порушення карантину, в клубі Перфект Плейс всю ніч гуляли день народження харківського обласного депутата Володимира Скоробогача.

При чому на місці була присутня поліція, яка не тільки не втручалася в таке явне порушення правил, але охороняла учасників гулянки. А охороняти було кого – адже на дні народженні був присутній син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Яскравішої ілюстрації подвійних стандартів складно уявити.

Також на святі були присутні колишній депутат Віталій Хомутинник, нинішній нардеп від Слуги народу за квотою Авакова Олександр Бакумов і інші «офіційні особи». Тому те, що сталося в Перфект Плейс можна вважати офіційним дозволом клубам працювати всю ніч, а на питання правоохоронців відправляти до сина Авакова.

Як вам така історія? “

Раніше, Кабмін обмежив роботу нічних клубів до 23:00. Таке рішення в середу, 8 липня, прийняв Кабінет міністрів, повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, обмеження роботи нічних клубів введено в рамках карантинних заходів, які поширюються на розважальні заклади.

Але схоже, що для нашої політичної еліти правила неписані.