У ніч на 1 серпня пасажирка поїзда “Маріуполь-Київ”, журналістка телеканалу “Інтер” Анастасія Лугова піддалася нападу з боку тричі судимого уродженця Запоріжжя Віталія Рудзько. Чоловік побив дівчину, яка їхала в одному купе зі своїм сином, і спробував її згвалтувати.

Уже після того, як Анастасія дісталася до столиці, вона розповіла про цю жахливу подію в своєму Facebook. Хто знає, якби не її пост у соціальній мережі, звернули б на цей випадок свою увагу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко і вище керівництво “Укрзалізниці”.

Проте, злочинця вдалося затримати, зараз правоохоронці займаються розслідуванням злочину.

Через деякий час Анастасія і її чоловік, Володимир Захаренков, розповіли журналістам “5 каналу” нові подробиці жахливого інциденту в поїзді “Маріуполь-Київ”. Виявилося, що провідники поїзда і не мали наміру викликати поліцію за фактом побиття пасажирки і спроби її згвалтувати. При цьому співробітники “Укрзалізниці” навіть пропонували постраждалій гроші, щоб вона не пішла скаржитися правоохоронцям.

“Допомогли нам у сусідньому вагоні. Там був провідник. Вона викликала начальника поїзда, і вже, коли він прийшов, зі мною поговорив, вони його затримали. Ніхто не вийшов на допомогу, ніхто не допоміг. Хоча потім, за словами провідника нашого вагона, вона чула, що хтось кричить, але не зрозуміла хто “, – розповіла дівчина.

У свою чергу чоловік постраждалої заявив, що нападник їхав в поїзді “зайцем” і, ймовірно, з цієї причини провідники не хотіли викликати поліцію.

“Поліція була викликана мною. Провідники говорили їй:” Не викликай поліцію, будь ласка. Він готовий заплатити “. Настя сказала:” Ні, я ніяких грошей від нього не прийму. Лише правосуддя. “А провідники сказали:” Тоді ми готові заплатити все, що у нас є “. Назвали якусь певну суму. Вони, в принципі, запропонували хабар для того, щоб вона не доводила цю справу до суду. Тому що, говорили, нас звільнять з роботи “, – заявив чоловік Анастасії.

Подруга постраждалої, журналістка Маруся Ряпулова також розповіла, що провідники намагалися відправити Анастасію та її сина в купе до нападаючого, тому що той заявив, що нібито вони – одна сім’я.

У свою чергу, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко зазначив, що нападника затримали.

“Поліція і прокуратура готує йому підозру за статтями – нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробу зґвалтування. Поліція і прокуратура проситиме суддю вибрати запобіжний захід у вигляді арешту без права виходу під заставу, так як ця людина просто небезпечна для оточуючих”, – написав він .

За словами Геращенка, підозрюваний народився в Запоріжжі, звуть його Рудзько Віталій Євгенович, 1975 року народження. Відомо, що у нього вже є три судимості: викрадення автомобіля в 1996 році, хуліганство в 1999 і крадіжка в 2008 році.

Трохи пізніше Геращенко додав, що підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці без права внесення застави.