Журналіст стверджує, що нардеп від БПП володіє квартирою за 13 млн грн.
Журналіст Всеволод Філімоненко на своїй сторінці у Facebook написав, що у нардепа Світлани Заліщук є квартира вартістю 13 млн грн, куплена два роки тому.
 
За словами журналіста, нардеп купила собі дорогу квартиру в центрі Києва.
 
"Передова "Єврооптимістка", нардеп Світлана Заліщук на зло всім казнокрадам, (ще ​​два роки тому) обзавелася не менш "жирним" житлом, ніж в однопартійця з ДемАльянсу сера Лещенка. Квартира в серці столиці площею 158 кв. м (за адресою м. Київ , вулиця Софіївська, будинок 25, кв.15), ймовірно коштувала Світлані приблизно $500 тисяч (13 млн грн.) (Відштовхуємося чисто від ринкової ціни)", – написав журналіст.
 
Пізніше Світлана Заліщук на своїй Facebook-сторінці дала офіційний коментар щодо ситуації з житлом. Насамперед нардеп заявила, що автор "джерела" інформації про дорогу квартиру Всеволод Філімоненко – "відомий хабарник, який на парламентських виборах в 2012 році, ставши активістом руху "Чесно" в Луганську, за три тисячі євро обіцяв припинити критикувати одного кандидата, і почати "мочити" його опонента".
 
Заліщук наголосила, що в 2014 році вона зі своїм цивільним чоловіком купили квартиру. За словами нардепа, для такої купівлі чоловік продав свою квартиру в Стокгольмі, оскільки вирішив переїхати жити в Україну.
 
"Зауважу, тоді я не була політиком чи державним службовцям. Його статки відображені в моїй декларації. За ціною житла – не відповідає дійсності", – написала депутат.
 
Зазначимо, що раніше в ЗМІ ходили чутки про те, що цивільною дружиною Сергія Лещенка була депутат від БПП Світлана Заліщук. Сам Лещенко в 2015 році в одному з інтерв'ю говорив, що їхні стосунки закінчилися більше двох років тому.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нардеп від Блоку Петра Порошенка купив в Києві квартиру вартістю 7,5 млн грн (близько $280 тис).