Голова виконавчого комітету реформ, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі зустрівся зі своїм кумом та колишнім президентом України Віктором Ющенком.

Відповідне фото із зустрічі Саакашвілі опублікував на своїй сторінці у фейсбуці. Пост вже прокоментували майже тисяча користувачів і відлайкали понад 10 тисяч.

У мене в гостях у хатинці мій старий друг і кум, який хрестив мого сина Миколая, – підписав фото Саакашвілі і продублював російською мовою.

Саме під час Помаранчевої Революції у 2004-му Саакашвілі вперше з’явився в українському політичному просторі. Тоді він стояв на Майдані та підтримував свого друга Віктора Ющенка. Через два роки Ющенко і відома балерина Ніно Ананіашвілі стали хрещеними батьками другого сина Саакашвілі Николоза.

Додамо, що Саакашвілі часто на своїй фейсбук-сторінці публікує фото із відомими в Україні людьми.

Варто зазначити, що Ющенко так, прокоментував президентство Володимира Зеленського.

За словами Віктора Андрійовича, це був вибір людей, тож його варто поважати.“Якщо цього забажали 14 мільйонів людей і це їхня уява, як може виглядати на сьогоднішньому етапі лідер країни, то я аплодую, що у нас таку думку можна реалізувати”, – сказав Ющенко.

Однак, за лаштунками політики подейкують, що президенти України Володимиру Олександровичу Зеленському не заздрять.

“У нас хороша профспілка, це найменша в Україні профспілка, вона складається з трьох президентів. Ми часто збираємося, ми маємо дуже гарну взаємну атмосферу попри те, що ми були колись конкурентами. Насправді, Україна не з президента починається. Насправді вона починається з тебе. Якщо це 42 мільйони засвоять, то яким буде завтрашній день, вибачте, не від президента чи прем’єра, залежить від вас”, – висловив думку Ющенко.

Варто зазначити, що за рік свого президенства, Зеленський та Ющенко також проводили спільну зустріч.

Під час цієї зустрічі Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із колишнім главою держави Віктором Ющенком і обговорив із ним соціально-політичну ситуацію.

“Президент України Володимир Зеленський мав зустріч із Віктором Ющенком. Чинний і колишній президенти обговорили соціально-політичну ситуацію в контексті позачергових парламентських виборів і наголосили на необхідності збереження громадянського миру, спокою та єдності”, – йшлось тоді у повідомленні.