Світовий банк підтримує проект пенсійної реформи в Україні, йдеться у листі голови представництва банку в Україні Сату Кахконен. Про це в ході засідання уряду заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, зачитуючи лист Кахконен, повідомляє "РБК-Україна", – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Голова Нацкорпусу попередив про масові штурми, ви будете в шоці від цієї інформації

 "Останній варіант проекту закону, підготовлений членами уряду, враховує наші попередні зауваження. Ми пропонуємо нашу повну підтримку в процесі його розгляду і прийняття", – процитував Рева лист Кахконен.

За словами Кахконен, проект закону являє собою "значне зусилля на шляху реформування української пенсійної системи, щоб повернути її на стійкий фіскальний шлях, забезпечити соціальну справедливість і зміцнити стимули для участі в ній".

Як заявив 17 травня Гройсман, осучаснення пенсійної системи України передбачає підвищення розміру виплат для понад 5,6 мільйона пенсіонерів.
Кабінет міністрів закладає в пенсійну реформу щорічну автоматичну індексацію пенсій.
Як заявив 22 травня голова Верховної Ради Андрій Парубій, до кінця поточної сесії законопроект про пенсійну реформу буде внесений до парламенту.‡агрузка...