Адвокат сімей Небесної Сотні заявив про те, що Іван Бубенчик вбив беззбройного прапорщика і сержанта, передає Корупція.Інфо.

Віталій Титич розповів, що заяви Івана про те, що він ліквідував командирів "Беркута" – обман. Адвокат додав, що багато слів і заяв Бубенчика абсолютно не сходяться зі слідством. Він вважає, що вся діяльність Героя України – одна спланована акція.

Популярне: "Тепер до вас зможуть приходити додому…": Коли і чому почнуть перевіряти українців

«Це дуже важливий момент і відповідь на питання, чому Бубенчик з 2016 року не хоче давати реальні свідчення. Він убив не командирів, як стверджує, а прапорщика і сержанта. Притому беззбройних. Більш того, один з убитих не стояв в оточенні, а сидів на перекурі спиною до консерваторії, двоє інших (вбитий і поранений) знаходилися без зброї в шерензі, ніяких дій не вживали. І постріли були не в голову. Навіщо Бубенчик постійно твердить, що стріляв в потилицю? Не стріляв він в потилицю, слідство це встановило. Навіщо в публічних заявах максимально спотворює картину? Зате російські ЗМІ активно тиражують як «український націоналіст вистрілив в потилицю правоохоронцям», – сказав Титич.

Віталій додав, що зараз слідство поставлено в такі умови, що воно або зобов'язане пред'явити підозри бубенчику і стати ворогом народу, але при цьому розслідувати всю правду, або піти на правопорушення і відпустити активіста.

«Бубенчик робить гучні заяви в 2016-м. Прокуратура, згідно із законом, не може не завести виробництво, перевіряє ще раз всі обставини і розуміє: автор цитат спотворює картину, відмовляється давати свідчення, намагається зникнути. В цьому випадку у прокурорів один вихід: або йти самим на посадовий злочин, не пред'являючи підозри, або його пред'явити. Тобто їх загнали в цю ситуацію. Тепер півкраїни на вухах. Це якраз те, чого Бубенчик або ті, хто за ним стоїть, домагалися », – вважає адвокат.

Нагадаємо, що Бубенчик був заарештований 3 квітня в зв'язку з підозрою у вбивстві співробітників "Беркута", під час Революції Гідності. Зараз чоловік до сих пір находтся в СІЗО, сьогодні розгляд його справи судом був перенесений на завтра в зв'язку з відсутністю адвокатів.