Державне підприємство "Донецька вугільна енергетична компанія" 23 грудня за результатами тендеру уклало низку угод з ТОВ "НВП "Червоний металіст" на постачання приладів контролю за загазованістю на 8,13 мільйонів гривень.

Про це повідомляє видання "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Коштом державного бюджету України придбано сигналізатори метану для шахт Скочинського, Південнодонбаська №3 імені М.С. Сургая, Калініна, Абакумова, Челюскінців, Трудівська, які розташовані у окупованому терористами Донецьку.

Комплект сигналізаторів метану, суміщених з головним світильником, придбано за 3,13 млн грн., ціни на інше устаткування — нижче.

"Наші гроші" нагадують, що "ДВЕК" серед усіх окупованих шахтоуправлінь Донбасу у 2014 році було другим за розміром отриманих дотацій з держбюджету України – 867,9 млн грн. Керівників шахт Скочинського і Калініна викрадали бойовики ДНР.

Додамо, "Червоний металіст" з Конотопа Сумської області належить Олександру Котлярову. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ "НВП "Вуглеавтоматика" Євгена Тукмана. Ця фірма також зареєстрована у Конотопі, раніше її основним власником був вищезгаданий Котляров.