На гроші українського олігарха Ігоря Коломойського в Адміністрацію Президента може в’їхати блазень в особі Володимира Зеленського

Політичний оглядач Леонід Швець у своїй статті дає оцінку Зеленському, як кандидату на майбутніх президентських виборах.

На думку, виражену Швецем в своїй статті, виборча гонка являє собою щось на зразок змагання серед відтінків сірого. Причому на яскравість отримує перевагу той, хто взагалі проходив повз і як би випадково вплутався, тільки, аби це жалюгідне дійство потролити, виявити, висміяти.

Швець вважає, що в технічних кандидатів і котів в мішку не бракуватиме, але на його думку справжнім королем на цьому бенкеті убогих може виявитися cаме Зеленський. Оскільки вибори проходять без кандидата надії, зате в надлишку представлена ​​безнадія декількох сортів, явно персоналізована позиція «проти всіх» має величезний потенціал.

“Якщо, звичайно, йому допоможе Ігор Коломойський, а то і хтось ще. Якщо давно працюючий професійний конвеєр з виробництва гегів, як слід заправити фінансово і забезпечити медійно, дилетанти з інших штабів, які натужно намагаються продавати свій скорботний товар, виявляться в незавидному положенні. ”

На думку Швеця для Коломойського важко уявити собі більш цікаву гру, він любить жорстоко пожартувати, а його образа на те, як з ним поступили в Україні, робить його незвично щедрим в подібних авантюрах. ” Так що, анекдотична епопея про Вовочку має шанси втілитися найдивнішим чином ” – зазначає Швець

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Звичайно, Зеленський майстер роботи з аудиторією. Політики вилазять на світ божий тільки до виборів, та й то в стерильних умовах, артист ж орієнтований на зворотний зв’язок щодня, вже дуже багато років поспіль, і “по-кавеенівських” налаштований на швидку і зухвалу реакцію.

Причому таку реакцію, що гарантовано зірве оплески. У певному сенсі, це було б закономірним фіналом української політики: на Банкову знову в’їде блазень, в цей раз відвертий “, – підсумував Швець.

Додамо, що політичний рейтинг кандидата в президенти України шоумена Володимира Зеленського, а також ряду інших політичних діячів, оснований на застосуванні політтехнологій. У цьому впевнений історик Олександр Палій.