q

Колишній український міністр Олександр Клименко знову повідомив про швидке повернення в Україну і не виключив участі своєї партії "Успішна країна" у виборах до парламенту, якщо вони відбудуться.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу UBR, передає Корупція Інфо

Політик заявив про необхідність проведення перевиборів парламенту для відновлення миру на Донбасі.

"Сьогодні вже ясно, що депутати не відображають інтереси громадян. Там є олігархи, які смикають за ниточки, і депутати, не більші, ніж клоуни, які перебувають у них на зарплатах. Тому перше, з чого потрібно починати – це перезавантаження парламенту", – заявив політик.

При цьому Клименко не виключає у разі проведення дострокових виборів, що очолювана ним партія "Успішна країна" буде приймати в них участь. Разом з тим політик спростував чутки про пропозиції, що нібито надходять йому, зайняти керівні пости в Донецькій і Луганській областях: "Ніколи не отримував, ніколи не вів дискусію з цього питання, тому що для мене Донецьк – це Україна, і вирішувати проблему потрібно комплексно".

Спростував Клименко і будь-які домовленості з чинною українською владою. За його словами, їх немає і ніякого діалогу з можновладцями у нього немає.

В інтерв'ю Клименко заявив, що має намір повернутися в Україну.

Крім того, політик, який раніше обіймав посаду міністра доходів і зборів, який відповідав за податкову і митну політику, дав свою оцінку діям керівництва фіскальної служби і податкової політики уряду, а також прокоментував певні чутки, у тому числі про "залізну кімнату" в будівлі Міністерства доходів і зборів, про яку раніше неодноразово писали ЗМІ.