Країна перебуває на “етапі стримування” інфікувань.

Сьогодні в Україні щодня реєструють близько 300 нових випадків інфікування новим коронавірусом COVID-19 і країна перебуває на “етапі стримування, тому що відкриваються певні сфери економіки”.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Ми вивели на певне таке плато. Пік – це досягнення найбільшої кількості випадків. Найбільша кількість випадків – ми жодного разу не перейшли 600. Тобто ми говоримо, що пік у нас розтягнутий у часі. Ми його переназвали плато. У нас була реєстрація по 400-500 випадків. Зараз ми реєструємо близько 300 випадків на добу”, – сказав Ляшко  в інтерв’ю “Радіо Свобода”.Нині спостерігається зменшення нових випадків зараження коронавірусом.

“Але ми на етапі стримування, тому що відкриваються певні сфери економіки. Ми пристосовуємося жити в нових умовах після пом’якшення карантину”, – пояснив головний санлікар України.

Нагадаємо, від 22 травня в Україні розпочався другий етап послаблення карантину. Нині триває так званий адаптивний карантин, коли залежно від кількості інфікованих місцева влада сама вирішує, які карантинні заходи можна послабити.