Біля будівлі Генпрокуратури в Києві відбулися зіткнення між противниками екстрадиції в РФ Тимура Тумгоєва і провоохоронцями.

До будівлі ГПУ сьогодні, 17 вересня, прийшли учасники протесту проти екстрадиції за запитом ФСБ Росії уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва. У поліції заявляють про сім постраждалих в зіткненнях поліцейських, інформації про затриманих і поранених з іншого боку поки немає.

 
Як відзначають в поліції Києва, учасники акції розписали стіни будівлі, а потім при спробі проникнути в ГПУ влаштували бійку з правоохоронцями і розпорошили газ. Люди, які приховували обличчя, намагалися пошкодити викруткою вхідні двері, а вікна були розбиті після того, як по ним почали кидати камінням і бруківкою.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

У відповідь з приміщення були застосовані вогнегасники, також протестуючих намагалися "заспокоїти" водою і відтіснити сльозогінним газом. Підігнавши сміттєві контейнери, учасники акції підпалили один з них.

Учасники мітингу вимагали звільнити з посади заступника генпрокурора Євгена Єніна, який підписав документи на видачу країні-окупанта добровольця АТО Тумгоєва, і відставки глави ГПУ Юрія Луценка.