PM112image004

У Харківській області СБУ знешкодила диверсійну групу, яку координував ватажок терористичної організації "Оплот" Євген Жилін
Про це повідомляє
Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу СБУ.

Група була створена в квітні 2015 року одним з керівників терористичного угруповання "МДБ ДНР" на прізвисько "Танк", а згодом передана на зв'язок Жиліну. До її складу входили троє раніше засуджених харків'ян, які готували теракти та збирали розвідувальну інформацію про підрозділи антитерористичної операції.

Члени диверсійної групи регулярно виїжджали до Бєлгорода (РФ), де звітували представникам російських спецслужб та Жиліну, який перераховував гроші на їх банківські рахунки.

Для безпосередньої координації "Танк" направив до Харкова терористку на прізвисько "Ліса" – з кінця минулого року вона брала безпосередню участь у бойових діях на Донбасі проти Збройних сил України.

Усі члени групи затримані. Під час обшуків за місцями мешкання диверсантів та обладнаних ними схованок вилучено гранатомет РПГ-18 "Муха", саморобні вибухові пристрої, гранати різних модифікацій тощо.

Зловмисникам повідомлено про підозру за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами і вибуховими речовинами) та 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

pm220image002_615x462