У вівторок, 3 липня, біля села Воля-Висоцька на Жовківщині приблизно 50 шахтарів перекрили міжнародну трасу з вимогою виплатити заборговану зарплату. Про це повідомили у патрульній поліції Львівщини, передає Корупція.Інфо

Як сказав речник поліції Мар’ян Шпитак, кілька десятків представників профспілки гірників проводять акцію протесту, ходячи по пішохідному переході. На місці присутні патрульні, що забезпечують громадський порядок та регулюють рух транспорту. За словами Мар’яна Шпитака, кожних 15 хвилин шахтарі пропускають машини протягом 5 хвилин. Раніше червоноградські шахтарі заявляли, що перекриття триватиме 3 липня з 10:00 до 13:00.

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компаніїГірники ДП «Львіввугілля» прийшли також під стіни Львівської облдержадміністрації, аби узгодити питання виплати заробітної плати. До шахтарів вийшов перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Як інформує ЛОДА, під час спілкування із шахтарями першому заступнику зателефонував міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик та повідомив, що сьогодні на виплату зарплати гірникам скерують 30 млн грн.

«До кінця тижня на виплату гірникам надійде ще 18 мільйонів гривень. Сьогодні вдасться виплатити 88% заробітної плати за травень», – зазначив Ростислав Замлинський.

За словами речника поліції, до людей, що перекривають дорогу, приїхав Ростислав Замлинський, тривають перемовини