Вчора прикордонники відділу «Смільниця», що охороняє гірську ділянку кордону на Львівщині, затримали подружжя – чоловіка та жінку, які пішки, подолавши інженерні прикордонні споруди, намагались дістатися Польщі. Про це повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

Інформацію про рух невідомих у напрямку державного кордону було отримано з оперативних джерел, які є однією із найважливіших складових побудови охорони західного кордону на складних гірських ділянках.

Примітним є те, що до участі у пошукових заходах з реалізації інформації та пошуку можливих порушників було залучено і персонал з числа мобілізованих військовослужбовців, які саме зараз проходять практичну підготовку у підрозділах охорони кордону Мостиського загону.Новоприбулі прикордонники спрацювали на відмінно, кордон було вчасно прикрито та вже невдовзі, після подолання загороджувального паркану та за лічені метри від кордону, порушників затримала група реагування.

Затриманими виявились жителі Вінниці, чоловік 29 років та його 24-річна дружина, які пояснили що у такий спосіб намагались дістатися Республіки Польща, а в подальшому, з метою працевлаштування, і до інших країн Євросоюзу.

Необхідних для перетину кордону документів у них не було, тому і вдались до такої протизаконної та й дещо небезпечної мандрівки. Рішенням суду за спробу вчинення правопорушення, передбаченого статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» «мандрівників» було притягнено до відповідальності у вигляді штрафу у сумі 3 400 грн. кожного.

Джерело: Львівський портал