У Львівську область з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції переміщено 41 дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування та 2 особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це йшлося під час наради начальників Служб справах дітей Львівської області, яка відбулась 26 лютого, інформує Львівському порталу прес-служба ЛОДА, передає ІА Корупція Інфо.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний зазначив про важливість захисту прав  дітей, які переїхали із зони АТО та тимчасово окупованих територій.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис ознайомив учасників про роботу семінару "Захист прав дітей в умовах збройного конфлікту", який відбувся в м. Києві напередодні. Зокрема, він розповів про внесення змін до законодавства щодо захисту прав внутрішньо переміщених дітей та про роботу Національної дитячої "Гарячої лінії", де можна отримати кваліфіковану допомогу психологів, юристів та соціальних працівників за наступними номерами телефону – 0 800 500 225 або 772 з мобільного (щоденно, окрім неділі, з 10.00 год. до 20.00 год., дзвінки безкоштовні).

З метою налагодження співпраці щодо забезпечення тимчасовим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа перед присутніми виступив директор комунального закладу "Соціальний готель" управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради отець Володимир Шотіков, який ознайомив присутніх з роботою закладу.