садовий

Від конкурента чинного мера Львова Андрія Садового – Руслана Кошулинського, зараз чекають гучних заяв. Очікують, що він у разі перемоги у другому турі виборів, оголосить про свій позапартійний статус та відмежується від партії «Свобода».

Таку думку під час інформаційно-аналітичного проекту «Погляд на тиждень» висловив головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, передає Корупція.Інфо.

Експерти прогнозують, що явка прихильників Андрія Садового у другому турі буде значно меншою. Натомість явка прихильників Руслана Кошулинського буде відчутно більшою, ніж у першому турі місцевих виборів. Відтак, шанси чинного мера здобути однозначну перемогу, можуть зійти нанівець.

«Зараз будуть задіяні всі медіа ресурси, які має Андрій Садовий, для того щоб напряму прив’язати Руслана Кошулинськогодо партії «Свобода» та нагадати громадськості всі негативні факти, які мали місце в їхній діяльності», – зазначив Микола Савельєв.

Він додав, що боротьба у другому турі виборів міського не буде чесною та європейською. Оскільки передвиборча кампанія принаймні одного з кандидатів вже проходить зі застосування брудних технологій.

«Я не можу назвати останній напад на житло Андрія Садового терористичним актом. Можливо, це вияв психологічного надлому людини, яка після року війни повернулася в мирне життя і побачила, що тут нічого не змінилося», – підкреслив головний редактор газети «Ратуша».