Червоноградський міський суд оштрафував на 12,7 тис. грн працівника управління юстиції, який за хабар у 20 тис. грн пообіцяв допомогти закрити виконавче провадження.

У вироку суду вказано, що в листопаді 2016 року чоловік пообіцяв допомогти закрити виконавче провадження, що стосувалося стягнення на користь «Правекс-банку» боргу в 161,4 тис. Чоловік також мав посприяти тому, аби управління юстиції не оголошувало у розшук автомобіль, яким користувався боржник. Натомість дружина боржника, якого й стосувалося виконавче провадження, дала працівнику управління юстиції 800 доларів (за тодішнім курсом – близько 20,4 тис. грн), передає Корупція.Інфо

Під час судового засідання сам працівник юстиції визнав свою вину, зазначивши, що про закриття виконавчого провадження так і не говорив із керівництвом.

«Проаналізувавши покази обвинуваченого, суд дійшов висновку про доведеність його вини у зловживанні впливом, тобто одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави», – йдеться у вироку.

Враховуючи, що чоловік вину визнав і співпрацював зі слідством, суд вирішив не ув'язнювати його, а обмежитись штрафом. Відтак судового виконавця оштрафували на 12,7 тис. грн.