Від початку передвиборчої кампанії на території Львова та області правоохоронці зафіксували вісім повідомлень про порушення виборчого законодавства. З них сім – розповсюдження агітаційних матеріалів з порушенням законодавства та одне з хуліганських проявів.

Охорону громадського порядку на Львівщині під час виборів забезпечуватимуть 2780 правоохоронців та 1200 учасників громадських формувань. Така кількість передбачена у плані Головного управління МВС України у Львівській області для забезпечення громадського порядку та збереження виборчої документації під час позачергових парламентських виборів  у Львові та в області.

Відповідно до рішення Центральної виборчої комісії на території Львівщини створено 12 виборчих округів, 2136 виборчих дільниць, які відвідають майже два мільйони осіб-виборців. На усіх дільницях та в округах охорону громадського порядку забезпечуватимуть працівники ОВС, а практичну допомогу у цьому їм надаватимуть учасники громадських формувань. Окреме важливе завдання для правоохоронців та їх помічників – збереження виборчої документації на кожній дільниці та попередження можливих порушень виборчого процесу.

 

Джерело: ГУ МВС України у Львівській області