В акваторії Приморського пляжу в Ялті стався вибух

На міському Приморському пляжі Ялти 21 липня близько 7.00 ранку в 10 метрах від берега підірвали 240-кілограмову донну міну часів Другої світової війни.


З 4.00 ранку 21 липня підходи до Приморського пляжу оточили наряди поліції в радіусі 500 метрів зі всіх сторін – перекрили набережну від пам’ятника Краснову, проїзд до готелю «Ореанда» та пам’ятника Горькому.

Раніше, 19 липня Приморський пляж був закритий для відвідування до 23 липня. За словами заступника голови адміністрації Ялти Станіслава Шапортова, мерія попросила військових саперів з Севастополя прискорити знешкодження міни, оскільки Приморський пляж дуже популярний серед відпочиваючих і місцевих жителів, особливо в розпал сезону. 

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

З 6.00 ранку водолази-сапери в аквалангах заклали заряди на міну, яка лежала на глибині восьми метрів на рівні буйковой лінії першого сектора пляжу. Другим запливом протягнули до заряду детонуючий шнур. Підрив заряду здійснили з берега близько 7.00 ранку. Вибух був тихий і фонтан бризок піднявся невеликий. Ймовірно, водолази встановили заряд так, щоб міна здетонувала не цілком, а просто пристрій розірвало на дрібні шматки, які можна вивезти на полігон і знищити.

Доступ на Приморський пляж і оточення міська влада обіцяла незабаром відкрити.

240-кілограмову донну міну часів Другої світової війни відпочиваючі виявили 18 липня.‡агрузка...