Затриманому за підозрою у спробі вбивства загрожує від 7 до 15 років в’язниці.

Грузинське МВС у п’ятницю ввечері повідомило про затримання п’яти осіб у справі про спробу вбивства молодшого сина першого президента Грузії Звіада Гамсахурдії Цотне.

Як заявив на брифінгу заступник міністра внутрішніх справ республіки Володимир Борцвадзе, за звинуваченням у спробі умисного вбивства затримано жителя Тбілісі 1991 року народження. З його слів, також затримані ще четверо осіб, які звинувачуються в тому, що не повідомили правоохоронні органи про особливо тяжкий злочин.Як розповів заступник голови МВС, слідством встановлено, що затриманий Т.Г. 19 грудня на вулиці Гальській в Тбілісі в ході сварки завдав кілька ножових поранень Гамсахурдії-молодшому, після чого зник з місця злочину.

За заявою Борцвадзе, затриманому за підозрою в спробі вбивства загрожує від 7 до 15 років в’язниці. Решті – від 3 до 7 років.

Цотне Гамсахурдія був поранений у Тбілісі 19 грудня ввечері біля власного будинку. За повідомленнями грузинських ЗМІ, його стан залишається вкрай важким, 43-річний чоловік отримав кілька проникаючих ножових поранень в груди, також у нього є рани і на голові.