Мати Євгена Манюрова, який влаштував, за попередніми даними, стрілянину по силовиках в центрі Москви біля будівлі ФСБ на Луб’янці, розповіла про нього.

За словами жінки, її син не служив в армії, не був одружений і не перебував у стосунках: весь час він займався тільки роботою і хобі. Близьких друзів у Євгена також не було. У різний час Манюров захоплювався боксом, рукопашним боєм, а в останні кілька років полюбив стрілянину. «Ніяких паралелей не було. Чисто стрілянина, чисто хобі», – заявила вона.

Довгий час Манюров працював в охоронних підприємствах. Щоранку він йшов з дому зі словами: «Мені на супровід», – маючи на увазі роботу. У день події жінка зателефонувала колезі по імені Павло, і той розповів, що Євген давно звільнився.

Також стало відомо, що Манюров приймав таблетки від варикозу і для нормалізації тиску. «Я помічала, що у нього якесь збудження було останнім часом. Не палив і не пив взагалі. Навіть чаю і кави не пив. Пив тільки чай з лимоном, заварену шипшину і журавлину від нирок », – уклала жінка.

Йдучи з дому, Євген Манюров сказав матері, що вирушає на змагання зі стрільби, повідомлялося раніше. Євген захоплювався стрільбою. Неавно він зайняв третє місце в дисципліні PCC (pistol caliber carabine – карабін в пістолетному калібрі) на змаганнях Московського міського стрілецько-спортивного клубу ДОСААФ.