hjk_144249317277

У центральній частині міста на пр. Свободи, 1-3 замостили внутрішній дворик. Також у дворі облаштовують дитячий майданчик. Роботи тривали близько 2 місяців, закінчити все планують вкінці вересня.

Про це повідомляє Корупція.Інфо. з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

На сьогодні дитячий майданчик змонтовано наполовину. Вже встановили гойдалку, гірку, пісочницю, лавки. На стіні будинку буде баскетбольне кільце.

Студенти Вищого професійного художнього училища розмальовують стіну будинку, що прилягає до дитячого майданчика.«Ще на один красивий дворик у Львові стане більше. Повністю перемостили весь дворик і, найголовніше, що зробили хорошу частину для дітей – дитячий майданчик, спортивний майданчик – тут буде стрітбол. Наступного тижня повісимо кільця. Буде перекладина, де можна буде підтягуватися. Дякуємо учням профучилища з Левандівки, які взялись розмалювати тут стіну, щоб дійсно була краса. Мешканці дуже задоволені, бо тут раніше було не зовсім добре. Приємно, що виходячи з того дворика, люди будуть виходити на проспект, який повністю буде відремонтований. Мені приємно, що з маленької оази робимо цілий мікрорайончик комфорту. Так, крок за кроком, кожна ділянка у місті Лева має бути приведена до пуття», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Для замощення двору у бюджеті передбачено 600 тис. грн. Для облаштування дитячого майданчика виділено ще 50 тис.грн.

Як розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, двір перебував у незадовільному стані.

«Тут були залишки асфальту, був понищений радянський дитячий майданчик. Також ми забрали звідси тимчасову споруду, що була встановлена тут незаконно. Зараз працівник ЛКП «Цитадель-Центр» ремонтують ще браму. Ще поштукатурять та побілять фасади будинків у межах першого поверху», – зазначив А. Зозуля.