Сьогодні, 11 березня, санепідемстанція, ветеринарна служба, міліція та львівські чиновники провели рейд на Привокзальному ринку, передає ІА Корупція Інфо з посиланням на Захід нет

Вони виявили, що торговці транспортують м'ясо у звичайних непристосованих для цього автівках, а риба та курятина узагалі не свіжі. 

Втім, у санітарно-епідеміологічній станції констатують, що такі умови далекі від гігієнічних: м'ясо можна перевозити лише у спецавтах з холодильниками, а водії повинні мати довідку, що здорові.

Щоправда, ті, хто має перевіряти якість продукції, самі дуже часто дивляться на це крізь пальці. У санепідемстанції кивають на ветеринарну службу, а ветеринари – на СЕС. У лабораторії Привокзального м'ясо лежить і на столах, і на підлозі у мішках. Однак лікар запевняє, що уся продукція свіжа, якісна і транспортується за нормами. 

На вулиці у першому ж кіоску виявили ящики з напіврозмороженою рибою та задубілим курячим філе. Ветеринар каже, що ще не встигла сюди дійти, але згодом обов'язково перевірить ці продукти. 

За минулий рік у Львові з ринків та магазинів вилучили 60 тонн неякісних продуктів, а скільки потрапило на столи львів'ян через недогляд відповідних служб, підрахувати неможливо.