Приватна особа-підприємець виграла тендер на придбання відеогастроскопу для місцевого діагностичного центру з метою подальшого присвоєння виділених коштів. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий, передає Корупція Інфо

“Кажете, нічого не змінилось?

А воно не зовсім так. Бо є серед властьімущих притомні люди, як, наприклад Max Nefyodov , який з першого разу взяв трубку і адекватно відреагував на проблему.

Отже, на моїй рідній Рівненщині мають купити відеогастроскоп для обласного діагностичного центру. Несподівано тендер виграє ліва …навіть не фірма, а приватна особа-підприємець ЧЕРНЯК АЛЛА АНАТОЛІЇВНА.

І це товариство “Рога і копита” намагається вкрасти кошти, виділені у бюджеті для лікування людей”, – розповів політик.

Парламентар додав, що сподівається на справедливе розслідування з боку Національної поліції та СБУ.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що на Рівненщині готують референдум проти декомунізації міста Кузнецовськ.

На сайті Кузнецовської міської ради (офіційний сайт головного адміністративного органу досі не змінив назву після перейменування) з’явився проект рішення про проведення міського консультативного референдуму щодо обговорення назви міста.

Ініціатива передбачає проведення голосування у міській раді, внесення видатків на проведення референдуму у бюджет 2017 року та залучення широкого кола громадських спостерігачів і організацію відеоспостереження за голосуванням.