Сьогодні Юлія Тимошенко вчергове вирішила нагадати своєму електорату про себе.

Під час ділової поїздки у Чернігів лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко спинилася на трасі біля бабусь, які продавали яблука. Тимошенко поспілкувалася з продавчинями та вирішила купити яблук своїм онукам, яких у парламентарки троє.

Як написав телеграм-канал “Таємниці депутата”, Тимошенко, як газова бабуся, вирішила бути ближче до народу. Жадібність перемогла і тепер Юля розводить на яблука своїх бабусь. Проторгувала кошик до 50 гривень із 60-ти.

Ситуацію на своїй сторінці у фейсбук прокоментував блогер Євгеній Прокопишин.

“Юля Володимирівна зустрілась з однокласницями та своїми основними виборцями і подарувала їм COVID19 — напевно ЮВТ уже зрозуміла, що виграти вибори їй нє суждєно і вирішила «так не діставайтеся ж ви нікому, мої віддані виборці» (просто нагадаю, що в основному зараз помирають люди 55+)… І сміх і гріх…”, – написав він.

Взагалі Тимошенко не відзначається послідовною позицією. От вчора, політина партія «Батьківщина» вимагала негайно скликати засідання РНБО щодо ситуації з ковідом. Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на екстреній пресконференції в Києві.

За її словами, попри те, що країна вже 2 роки створює систему антиковідної боротьби, сьогодні люди незахищені, вони не можуть розраховувати на чітку, системну, негайну і високоефективну допомогу.

«Країна просто кричить, але її не чують у владних кабінетах. Люди не можуть додзвонитися до сімейних лікарів, швидкі допомоги перевантажені, немає безкоштовних тестів і ліків, а людям із віддалених сіл взагалі немає кому допомогти. Якщо влада негайно не зробить так, щоб люди відчули, що їм є куди звернутися, і допомога надійде негайно, ми будемо і надалі мати наростання хвилі пандемії», – застерегла лідер «Батьківщини».

А вже сьогодні, Юлія Володимирівна без жодного захисту прийшла до людей літнього віку і почала тиснути їм руки. Мабуть так зраділа потенційним голосам на виборах, що забула про епідемію.

Варто додати, Вітчизняні політичні діячі утримуються від активних закликів до своїх виборців вакцинуватися, оскільки не хочуть втрачати ту частину свого електорату, яка скептично ставиться до щеплень. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів керівник соціологічних і політичних досліджень КМІС Антон Грушевський.

«Ті ж Петро Порошенко і Юлія Тимошенко як політики загальнонаціонального рівня могли б приділяти увагу у соцмережах таким закликам. Але вони цього не роблять, оскільки якась частина їхніх виборців – вакциноскептики, а політикам не хочеться втрачати електоральну базу. До того ж, якщо опозиція прийде до влади, вона отримує таке саме критично налаштоване населення», – пояснив соціолог, додавши, що при цьому представники опозиційних сил не відмовляють собі у можливості критикувати владу за провал кампанії із вакцинації.

2 березня президент Зеленський публічно вакцинувався. Однак, як зауважують експерти, це був його єдиний особистий крок щодо популяризації вакцинації серед українців

«Що б влада не зробила – навіть заклики до вакцинації – це викликає гнів і критику з боку населення», – Грушевський

Загалом, на думку Антона Грушевського, якби проблема пандемії спіткала будь-якого іншого президента України, результати з довірою до вакцинації навряд би суттєво відрізнялися.

«В умовах, коли вигідно утримувати кризу довіри до державних інституцій, яка активно підтримується у соцмережах, навіть політик із великим рейтингом довіри нічого не зміг би зробити», – зазначив Грушевський.