Український сегмент Facebook підірвала фотографія чоловіка, який зняв штани в кабінці для голосування. Хто першим розмістив відповідний знімок, невідомо, проте він викликав небувалий ажіотаж в мережі.

Як відомо, 21 липня в Україні проходять позачергові вибори до Верховної Ради. Більшість користувачів зійшлися на думці, що фото було зроблено саме на одній з виборчих дільниць України.

За інформацією ТСН з посиланням на HLN, історія вірусної фотографії інша. Вона була зроблена 26 травня в бельгійському місті Антверпен під час виборів до Європейського парламенту. На знімку – 31-річний Нільс Делейні, який таким чином вирішив підняти настрій своєму викладачеві з релігієзнавства.

Чоловіки випадково зустрілися на виборчій дільниці. Нільс попросив викладача сфотографувати його в кабінці.

"Щоб кинути йому виклик і підняти настрій, я опустив штани, як тільки зайшов в кабінку. Раптова ідея. Я не планував це. Я думаю і сподіваюся, що люди в більшості своїй зрозуміли, що це жарт. Мій викладач з релігієзнавства, до речі, дуже реготав і атмосфера на виборчій дільниці відразу стала веселіше ", – пояснив хлопець.

"Якщо політики скидають штани за кожен голос перед виборами, то чому я не можу цього зробити?" – підсумував він.