Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю у взаємодії з прокуратурою у Старосамбірському районі викрили зловмисників, які незаконно добували екскаватором піщано-гравійну суміш у заплавах місцевої річки.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області.

Двох місцевих мешканців викрили, коли вони незаконно видобували екскаватором та завантажували у вантажівку піщано-гравійну суміш, яка використовували як будівельний матеріал. Варто зазначити, що цей піщано-гальковий матеріал належить до корисних копалин загальнодержавного значення.

До того ж видобуток гравію в гірських річках чинним законодавством заборонено, оскільки це призводить до непередбачуваних наслідків під час весняних повеней.

Матеріали кримінального провадження, передбаченого за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) КК України, скеровано на розгляд до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Джерело: Galnet