Мешканка Ямполя не виходить на зв’язок із рідними з 12 грудня, передає Корупція Інфо

До чергової частини Ямпільського ВП ГУНП в Сумській області надійшло повідомлення про те, що Дядюшенко Ніна Володимирівна 25.07.1950 року народження, уродженка с. Воздвиженське Ямпільського району, українка, гр-ка України, раніше не судима, пенсіонерка, психічнохвора, мешкає cмт. Ямпіль, вул. Куйбишева 125, з 12.12.2016 року не виходить на зв’язок та до теперішнього часу її місцезнаходження невідоме.

На вигляд: віком 65-70 років, середньої тілобудови, зріст 157 – 160 см, обличчя овальне, волосся коротке – темно русяве, очі голубі, ніс прямий-ніздрі розширені, губи тонкі, вуха прилеглі без сережок, брови дугоподібні.

Була одягнена: зимове драпове пальто синьо-блакитного кольору, капелюх з хутра, теплі колготи чорного кольору, зимові черевики сірого кольору.

Особливі прикмети: на верхній щелепі зуби відсутні, на нижній щелепі всі вставні з білого металу, шрам на животі від розміром близько 20 см, на правому колінному суставі шрам розміром близько 5-ти сантиметрів з вм’ятиною, кульгає на праву ногу.

Мала при собі мобільний телефон марки "Samsung" білого кольору.

Всіх, кому щось відомо про місце перебування зниклої просять повідомити до чергової частини Ямпільського відділення поліції (05452) 2-12-60, або до кримінальної поліції 095-65-79-220, повідомляє ЯмпільInfo.